درباره تیک دیجیتال
تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمی توان وقت گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان می توان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.
فروشگاه موبایل عابدی که ۱۵ سال پیش کار خود را با فروش گوشی های هوشمند آغاز نمود که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، این مجموعه تصمیم به ارائه خدمات به تمام هم وطنان عزیز در جای جای ایران داشته، که در راستای همان سیاست گذاری، سایت TikDigital.com راه اندازی گردید.
فروشگاه تیک دیجیتال، ایجاد محلی قابل اطمینان، خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن توسعه فعالیت های خود قرار داده است که در این راستا مقالات راهنمای خرید، بررسی و مقایسه محصول، فروش گوشی های هوشمند و لوازم جانبی را فراهم می آورد.
همچنین این فروشگاه با داشتن پرسنل مجرب و با تجربه در زمینه های نرم افزار، سخت افزار گوشی های هوشمند و لوازم جانبی به صورت تخصصی ارائه خدمات می نماید.
از اصول ما در فروشگاه تیک دیجیتال جلب و رضایت خاطر شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاها غیر منصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. همیشه حق با شماست. با نظرات و پیشنهادات سازنده خود همراه ما باشید.